Novinky

Jazyková škola
DIAMOND SCHOOL

Hlavná 9 (vchod Zvonárska 1)
040 01 Košice - Staré Mesto
Zobraziť mapu

Tel.: 0915 954 856
E-mail: info@diamond-school.sk

www.diamond-school.sk

8 VÝHOD ŠTÚDIA V DIAMOND SCHOOL

1. TOP kvalita lektorov – DIAMOND KVALITA

Naša jazyková škola zamestnáva iba lektorov profesionálov, kvalifikovaných vysokoškolsky vzdelaných pedagógov, ktorí ukončili štúdium jazyka štátnou jazykovou skúškou. Okrem toho, že sú držiteľmi jazykových certifikátov, majú bohatú prax nielen v oblasti výučby, ale aj prekladateľstva v jazyku, ktorý vyučujú. Lektori sú pravidelne školení a sledujú svetové trendy vo výučbe jazykov v zahraničí. Nie sme obchodníci, ale učitelia a preto môžeme GARANTOVAŤ, že naučíme všetkých... (áno, aj Teba!)

 

2. slovenské  „ľudové“ ceny – KTO ŠETRÍ, MÁ ZA TRI

 

S cenami to naozaj nepreháňame. Štúdium jazykov u nás patria podľa slov študentov k jedným z cenovo najvýhodnejších v meste (nezmenené kurzovné od septembra 2011). Vzhľadom ku garantovanej kvalite, ktorú ponúkame je preto kurz u nás OPTIMÁLNY práve pre Teba.

My sa za svoje ceny nehanbíme, preto nemáme problém ich uverejniť na webe. Ceny, ktoré vidíš, sú finálne a platia! Nepreplácaj zbytočne na kurzoch, ale rozumne investuj do vzdelania, ktoré Ti v budúcnosti prinesie ten najvyšší úrok. Nedoplácaj na študijný material! Ten Ti zabezpečujeme vždy v rámci kurzovného. Využi vernostné zľavy, ktorými oceníme každého nášho študenta.

 

3. študuješ v bezprostrednom centre Košíc  - SME ZA ROHOM

Nechceme, aby ste za nami dlho cestovali! Preto okrem super lektorov a skutočne prijateľných cien si naši klienti pochvaľujú najmä dostupnosť jazykovej školy a jej polohu v srdci Košíc (v blízkosti Hlavenj ulice, hotela Hilton a OC Aupark).

 

4. metóda DIAMOND (NEZAČÍNAJ STÁLE ODZNOVA)

Program kurzov podľa jazykových úrovní u nás vychádza zo Spoločného európskeho referenčného rámca pre jazyky, ktorý bol schválený Európskou Úniou a Radou. Podľa neho by mal bežný používateľ nielen komunikačne zdatný v jazyku alebo ovládať jeho gramatiku, mal by byť spôsobilý čítať, písať, počúvať a byť ústne interaktívny. V angličtine sú tieto požiadavky zhodné s celosvetovo uznávanou a vedecky prebádanou a testovanou metódou na výučbu anglického jazyka Cambridge English. Na základe nej nás dlhoročná prax a úžasné výsledky na študentoch uistili v tom, že táto metóda výučby je tou najúspešnejšou, s akou sme sa doposiaľ stretli.  Preto sme pre Vás vytvorili metódu, ktorá Vám nesľúbi nesplniteľné, ale reálne Ťa dostane na Tvoju vysnívanú jazykovú úroveň.

 

5. pestrá škála jazykov – VYBERAJ SI
Nie sme špecialisti len na angličtinu, dobre vieme, že svet dávno vyžaduje znalosť viacerých jazykov,
- angličtiny,
- nemčiny,
- francúzštiny,
- španielčiny,
- ruštiny a
- slovenčiny pre cudzincov.

 

6. príjemné prostredie UČ SA ŠTÝLOVO

Snažíme sa, aby naše priestory ani z diaľky nepripomínali našim študentom školu, preto si dávame záležať na komforte a štúdiu v útulných priestoroch s voľným prístupom k občerstveniu, čo študentom napomáha cítiť sa u nás ako doma. Všetky výučbové miestnosti sú preto zariadené tak, aby sa do nich zmestila len malá skupinka študentov.

 

7. malé skupinky – ČAKÁME NA TEBA

Prax nás naučila, že vo svete jazykov platí zlaté pravidlo -  Čím menej študentov v skupinke, tým väčší a rýchlejší pokrok! To je zároveň odpoveďou na otázku študentov, prečo sú individuálne hodiny drahšie ako skupinové. Úspech našich študentov je pre nás to najdôležitejšie, preto najčastejšie otvárame kurzy, kde sa zmestí max. 5 záujemcov.

 

8. náš zákazník, náš pán – TVOJ ČAS, TVOJA VOĽBA…

Sme tu pre Teba vtedy, keď to potrebuješ, lebo my potrebujeme Teba. Výučba u nás prebieha od 7.30 – 20.00 preto, aby sme sa maximálne prispôsobili časovým požiadavkám našich klientov, ktorí sú či už top manažérmi, vrcholovými športovcami, alebo mamičkami na materskej dovolenke a preto sú to naši klienti, ktorí si vyberajú a z hodiny na hodinu volia čas stretnutia s ich lektorom. 
Samozrejme, obsah hodín závisí od individuálnej potreby študenta ktorú zvolí, preto kurzy šijeme na mieru. Okrem bežnej prípravy a zdokonaľovania sa v jazyku máme perfektné výsledky pri príprave na prácu,  alebo štúdium v zahraničí, pracovné, prijímacie pohovory. Okrem firemnej klientely u nás študujú dospelí, starší, ale aj tí najmenší. Nezabúdaj, že koľko rečí vieš, toľkokrát si človekom. Stačí si len vybrať a prísť sa pozrieť.

 

Príď ich využiť ešte dnes. Prihlásiť sa môžeš TU.