Novinky

Jazyková škola
DIAMOND SCHOOL

Hlavná 9 (vchod Zvonárska 1)
040 01 Košice - Staré Mesto
Zobraziť mapu

Tel.: 0915 954 856
E-mail: info@diamond-school.sk

www.diamond-school.sk

Rýchly online test alebo 20 minútová konzultácia u nás?
Je to na Vás!

Online test slúži na overenie Vašich schopností a vedomostí a zároveň nám pomôže odporučiť Vám najvhodnejší kurz presne na mieru. Výsledok testu, ktorý je opravovaný manuálne lektormi, Vám bude obratom odoslaný na Vašu e-mailovú adresu do 48 hodín. Prajeme Vám príjemné vypĺňanie! V prípade, že ste úplní začiatočníci, nie je samozrejme potrebné tento test vypĺňať, stačí vyplniť prihlášku.

Ak na online test jednoducho nemáte čas, stačí si dohodnúť osobnú konzultáciu, kde Vás otestujeme a zároveň poradíme, čo z našej ponuky by bolo pre Vás najvhodnejšie.
Stačí nás kontaktovať telefonicky na čísle 0915 954 856, alebo mailom: info@diamond-school.sk!

1. Prečo si neprišiel včera do práce? Zaspal si, však?2. Každú nedeľu keď nepracujeme, chodievame autom s manželkou na wellness, alebo do prírody, aby sme si oddýchli.3. Túto sobotu určite nebudem pracovať, oslavujem svoje narodeniny so všetkými mojimi blízkymi priateľmi.4. Práve som si objednal kokosovú polievku. Dúfam, že je dobrá, keďže som ešte nikdy predtým takú polievku nejedol.5. Jeho priateľka práve nakupuje a on na ňu čaká pred obchodným domom už viac ako 3 hodiny, je mi ho ľúto.6. Čo by som bez Teba robil? Bol by som úplne stratený!7. Keby som nezabudol kúpiť chlieb, nemusel by som sa teraz vracať do potravín.8. Kiežby bolo v Košiciach viac pracovných príležitostí! Mladí ľudia by nemuseli opúšťať Slovensko.9. Oženil som sa pred rokom, no stále si neviem zvyknúť na to, že bývam v inom meste.10. Budem pracovať ešte veľmi dlho, až do dôchodku.